Новий екслюзивний семінар для Кембриджських шкіл

Шановні колеги!

Ми раді запросити вас на ексклюзивний семінар для учасників проекту Cambridge English Schools, який відбудеться 19 травня о 15:00 за адресою: м. Київ, вул. Миколи Закревського, 42 (Російсько-Українська Гуманітарна Гімназія).

Дарина Сіжук, консультант Cambridge English Language Assessment в Україні розповість про розвиток та оцінювання продуктивних навичок для підготовки до Cambridge Young Learners Tests.
Ганна Шовкалюк, консультант Cambridge University Press в Україні розповість про навчання граматики в середній та старшій школі з використанням нових підходів та ідей.

Cambridge-English-Seminar-in-Kyiv2016

Детальніше...

21.04.2016 Новий семінар для викладачів ВНЗ в НУБІП

Шановні колеги!

Запрошуємо викладачів вищих навчальних закладів на семінар від Cambridge University Press та Cambridge English Language Assessment!

Семінар відбудеться 21 квітня 2016 року на базі Гуманітарно-Педагогічного факультету Національного Університету Біоресурсів і Природокористування, корпус 15, аудиторія 231.

  DSC 0018


Детальніше...

Професійний розвиток вчителів англійської мови з Кембриджським університетом

16 березня в Києві та 17 березня в Одесі відбулася VII методична конференція з методики викладання англійської мови - Cambridge Day 2016. Освітній захід було організовано Екзаменаційним Департаментом Кембриджського Університету (Cambridge English Language Assessment), Видавництвом Кембриджського Університету (Cambridge University Press) та компанією Лінгвіст – офіційним дистриб’ютором Кембриджської літератури в Україні за підтримки Міністерства Освіти і Науки України.

DSC 0559

Детальніше...

Бесплатные онлайн-ресурсы от Кембриджского университета

Cambridge School Shakespeare

Сайт створений Видавництвом Кембриджського Університету з метою поширення інформації та захоплення творами Шекспіра. Твори, п’єси, відео, розробки для навчання та багато інших цікавинок.

Детальніше...

Cambridge English Day at National University of Life and Environmental Sciences of Ukraine

Шановні колеги!
Запрошуємо викладачів вищих навчальних закладів на семінар від Cambridge University Press та Cambridge English Language Assessment!

Детальніше...

cup          esol 1