Бесплатные онлайн-ресурсы от Кембриджского университета

Cambridge School Shakespeare

Сайт створений Видавництвом Кембриджського Університету з метою поширення інформації та захоплення творами Шекспіра. Твори, п’єси, відео, розробки для навчання та багато інших цікавинок.

cup_st1

 

Grammar teaching webinars

Серія безкоштовних вебінарів з викладання граматики для різних рівнів. Відео дають практичні поради щодо відпрацювання граматичних структур різними способами та методами, а також ідеї до ігор, завдань та практики.

cup_st2

 

 

Cambridge English Language Games

Ігри онлайн на відпрацювання лексики, покращення навичок слухання та читання. Різноманітні завдання всіх рівнів для дітей від 6 до 17 років та цікаві ігри для корисного та якісного проведення часу за комп’ютером.

cup_st3

 

 

Exam preparation resources for learners

Для того, щоби допомогти учням та батькам підготуватися до іспитів, Cambridge English створив низку безкоштовних ресурсів для всіх вікових категорій: від наймолодших (5-6 років) до дорослих студентів. Матеріали містять зразки екзаменаційних завдань, роздатковий матеріал, лексичні мінімуми, плани уроків, відео та аудіо розробки.

cup_st4

 

 

Exam preparation resources for teachers

Всі ресурси, які необхідні викладачеві при підготовці учнів до міжнародних іспитів. Ресурс має безкоштовні буклети, приклади реальних екзаменаційних завдань, плани уроків, а також поради вчителю.

cup_st5

 

 

Cambridge English Teaching Resources

Ресурси для викладання англійської дошкільнятам, учням школи та дорослим. Велика кількість матеріалів різних типів та видів: ігри, тести, вправи на закріплення граматики та лексики, розробки до відео, списки слів для різних рівнів, CLIL та багато іншого.

cup_st6

 

 

Listening podcasts

Серія завдань для слухання, яка складається із 7-ми епізодів. Кожен епізод має серію завдань для рівня В1-В2, які спрямовані на розвиток навичок слухання, а також закріплення мовного матеріалу, необхідного для відповідного рівня. Для викладачів також є розробки планів уроку, отже даний матеріал може бути інтегрований в роботу на уроці.

cup_st7

 

 

Cambridge University Press Youtube channel

Канал Кембриджського Видавництва, який містить інтерв’ю з видатними авторами курсів, такими як Herbert Puchta, Raymond Murphy, Scott Thornbury, Penny Ur та ін. Всі записи найкращих вебінарів з методики викладання англійської мови постійно оновлюються та є у вільному доступі для перегляду.

cup_st8

 

 

Cambridge English TV

Канал Екзаменаційного Департаменту Кембриджського університету, який містить навчальні матеріали для екзаменаційної підготовки, цікаві відео з порадами щодо вивчення англійської мови для учнів, записи вебінарів з міжнародними експертами Cambridge English та записи усної частини екзаменів.
cup_st9

 

 

Cambridge English social media

www.facebook.com/CambridgeUniversityPressUkraine
www.facebook.com/CambridgeEnglishUkraine

twitter.com/cambridgeupelt
twitter.com/CambridgeEng

www.instagram.com/cambridgeuniversitypress
www.pinterest.com/camupeltdigital

 

 

cup          esol 1