Запрошуємо вчителів англійської мови взяти участь у X Щорічній методичній конференції Cambridge Day!

Видавництво Кембриджського університету (Cambridge University Press), Екзаменаційний департамент Кем-
бриджського університету (Cambridge Assessment English) та офіціний дистриб’ютор видавництва Кембриджського університету компанія Лінгвіст запрошують вас долучитись до щорічної міжнародної методичної конференції для вчителів англійської мови Cambridge Day Conference.

banner Kyiv

Детальніше...

Готуємося до ДПА 2019 разом!

Ми знаємо, що вчителі завжди шукають нові матеріали для ефективної підготовки до ДПА з англійської мови. Тож, Cambridge University Press та Cambridge Assessment English, підготували низку ресурсів для підготовки до ДПА 2019.

dpa2019

Детальніше...

Запрошуємо на конференцію ‘Cambridge Teacher Development Tour’

Запрошуємо взяти участь у конференції 'Cambridge Teacher Development Tour', присвяченій розгляду найбільш актуальних та важливих моментів у питанні підготовки до ЗНО з англійської мови.
Організатори: Видавництво Кембриджського університету (Cambridge University Press), Екзаменаційний департамент Кембриджського університету (Cambridge Assessment English) та офіційний представник видавництва Кембриджського університету компанія Лінгвіст.

Kate and Chris Banner

Детальніше...

Back To Schools Seminars з Гербертом Пухтою у Києві та Львові! 

Нарешті це сталося! Герберт Пухта, автор таких популярних курсів, як Super Minds, English in Mind, Think, Empower та інших, в Україні!

Herbert Puchta

 

Детальніше...

VIII Щорічна методична конференція для вчителів англійської мови Cambridge Day 

Організатори конференції: Cambridge University Press, Cambridge English Language Assessment, офіційний представник видавництва Кембриджського університету компанія Лінгвіст.

вул. Канатна, 112, головний корпус Одеської національної академії харчових технологій, зала засідань вченої ради вул. Кіото, 19, Київський національний торговельно-економічний університет, Конгрес хол
Odesareg Kyivreg
odesaprog kyivprog

Детальніше...

cup          esol 1