Інформація про місце та час проведення  

Другого етапу проекту з тестування рівня англійської мови у випускників Києва, Харкова, Одеси, Львова та Дніпропетровська!

Повідомляємо Вам, що Сambridge English Language Assessment спільно із Департаментом загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки України продовжуй проект з тестування англійської мови для учнів 11 класів загальноосвітніх навчальних закладів. На цей рік участь у проекті візьмуть 500 учнів Києва, Харкова, Одеси, Львова та Дніпропетровська!

Результати тестування допоможуть учням виявити, які мовні вміння їм необхідно покращити та визначать рівень володіння іноземною мовою відповідно до загальноєвропейської шкали оцінювання. Для вчителів оцінювання допоможе з’ясувати, в яких сферах їхні учні потребують додаткової уваги.

exam picture

Детальніше...

Міністерство освіти і науки України та Кембридж

MoU with the Ministry

21 січня 2014 року заступник Міністра освіти і науки України Борис Жебровський підписав Меморандум про співпрацю Міністерства з видавництвом Кембриджського Університету (Cambridge University Press) та екзаменаційним департаментом Кембриджського Університету (Cambridge English Language Assessment), що підтримує освітню ініціативу Cambridge English Schools та започатковує співпрацю у подальших спільних ініціативах.

Детальніше...

Шановні колеги!

Звертаємо Вашу увагу, що в даний момент відбуваються зміни у мережі екзаменаційних центрів в Україні.
З січня 2014 року Британська Рада (British Council) скорочує кількіть екзаменаційних сесій та вже з 1 травня 2014 не адміструватиме екзамени Сambridge English.
Ми наполегливо процюємо задля того, щоб у кожного з Вас була можливість скласти екзамен Cambridge English у зручному для Вас місці, а тому розглядаємо можливості відкриття нових екзаменаційних центрів в Україні.Picture2

Детальніше...

Семінар Cambridge English "Boost Your Students' Motivation with Cambridge English:First for Schools"

20 грудня учасники програми Сambridge English Schools з 8 навчальних закладів Києва, а також представники Херсонського академічного ліцею відвідали семінар присвяченій підготовці до екзамену Cambridge English: First for Schools.
01

Детальніше...

Семінари Cambridge English у трьох містах України!

Щорічно у листопаді Cambridge English Language Assessment спільно з Cambridge University Press влаштовують методичні семінари для викладачів англійської мови у різних куточках України.Спільною темою цьогорічних заходів, які відбувались у трьох містах України: Сімферополі, Харкові та Вінниці,стала програма Сambridge English Schools, що започаткована двома освітніми департаментами Кембриджського університету, а також набула підтримки Міністерства освіти і науки України.

DSC 1322

Детальніше...

cup          esol 1