Спільнота Cambridge English Schools розширюється!

Кількість учасників програми Сambridge English Schools в Україні стрімко зростає. У листопаді меморандуми про співпрацю з освітніми департаментами Кембриджського університету підписали ще 8 навчальних закладів України.

 Навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - гімназія №2 Вінницької міської ради

Детальніше...

Cambridge English дарує перші методичні бібліотеки школам!

DSC03244

2 жовтня 2013 року перші 5 учасників програми отримали безкоштовні методичні бібліотеки від команди Cambridge English. Серед подарованих підручників навчально-методичні посібники з 1 по 11 клас та посібники з методики викладанння англійської мови, які допоможуть вчителям урізноманітнити уроки, зробити їх цікавими та стануть у нагоді протягом процесу підготовки до екзаменів Cambridge English. 

Детальніше...

Нові учасники програми

 DSC03237

На фото: Гімназія №167 з поглибленим вивченням німецької мови 

Протягом вересня були підписані меморандуми про співпрацю з загальноосвітніми навчальними закладами міста Києва, Донецька та Маріуполя.

Детальніше...

Установчі збори шкіл-учасниць програми Cambridge English Schools

23 серпня 2013 року на базі спеціалізованої школи 106 було проведено установчі збори шкіл-учасниць програми Cambridge English Schools.

Детальніше...

Cambridge English дарує методичні бібліотеки Обласним інститутам післядипломної педагогічної освіти

 

 

Видавництво Кембриджського університету (Cambridge University Press) і екзаменаційний департамент Кембриджського університету (Cambridge English Language Assessment) відвідали щорічні серпневі конференції для вчителів іноземних мов в Донецьку, Одесі та Києві, на яких презентували всеукраїнський проект для загальноосвітніх шкіл – Cambridge English Schools.

Детальніше...

cup          esol 1