Випускники шкіл Києва та області перевірили свої знання з англійської

12 квітня у приміщенні Київського інституту післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка 200 учнів спеціалізованих та загальноосвітніх навчальних закладів з міста Києва та Київської області пройшли попереднє тестування з англійської мови у форматі екзаменів Cambridge English: First for Schools (B2) та Cambridge English: Preliminary for Schools (B1), що розробляються Екзаменаційним департаментом Кембриджського університету (Cambridge English Language Assessment).DSC03525

Таке тестування є результатом спільного проекту Cambridge English Language Assessment та Міністерства освіти і науки України, метою якого є перевірка рівня володіння англійською у випускників українських шкіл. На тестуванні перевіряли 4 мовленнєві компетенції: читання, аудіювання, письмо, використання мови. Усі матеріали уже надіслані до Кембриджу для перевірки та за 3 тижні учні отримають результати тестування з коментарями екзаменаторів до письмової частини тесту. Для 200 учнів участь у проекті зараховується як державна підсумкова атестація. Адміністрування тестування проходило за усіма стандартами Сambridge English та здійснювалося авторизованими екзаменаційними центрами у Києві, Grade Education Center та International House Kyiv.

Вчителі, що супроводжували учнів, відвідали два семінари від експертів Сambridge English “Cambridge English —The Most Valuable English Qualifications in the World” та “Using Cambridge English research data in your everyday teaching effectively”.

DSC03517DSC03550

DSC03507

cup          esol 1