Професійний розвиток вчителів англійської мови з Кембриджським університетом

16 березня в Києві та 17 березня в Одесі відбулася VII методична конференція з методики викладання англійської мови - Cambridge Day 2016. Освітній захід було організовано Екзаменаційним Департаментом Кембриджського Університету (Cambridge English Language Assessment), Видавництвом Кембриджського Університету (Cambridge University Press) та компанією Лінгвіст – офіційним дистриб’ютором Кембриджської літератури в Україні за підтримки Міністерства Освіти і Науки України.

DSC 0559

Конференція зібрала більше півтисячі учасників та стала важливою подією для всієї країни, адже на захід приїхали вчителі англійської мови зі всіх куточків України. Саме тут викладачі мали змогу отримати найновішу та найкориснішу інформацію для своєї професійної діяльності від досвічених тренерів та експертів Cambridge English.

В цьому році для участі були запрошені Метью Сігал (Matthew Siegal) – експерт Екзаменаційного Департаменту Кембриджського Університету, Лана Сушко – тренер по методиці викладання англійської мови, Анна Шовкалюк – методист видавництва Cambridge University Press, Дарина Сіжук – консультант Екзаменаційного департамента Кембриджського Університету.

Запрошений на відкриття конференції Юрій Кононенко, директор департаменту загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки України, зазначив, що на підтримку Указу Президента про оголошення 2016 року Роком англійської мови Міністерство освіти і науки проводить ряд заходів покликаних вдосконалити фахову майстерність викладачів англійської. «Ми високо цінуємо співпрацю з Кембриджським університетом та допомогу у розвитку професійної грамотності українських викладачів», ̶ зазначив Юрій Григорович.

Дарина Сіжук, консультант Cambridge English Language Assessment в Україні, додає: «Ми приємно вражені активністю викладачів під час заходів, які ми проводимо. Тема міжнародного оцінювання рівня володіння англійської мови стає все більш актуальною в українському суспільстві, тому ми намагаємося надати вчителям якомога більше практичної інформації, повідомити про останні тенденції у сфері міжнародного незалежного оцінювання, надати рекомендації для ефективної екзаменаційної підготовки».

«Використання навчальних матеріалів від видавництва Кембриджського університету надає можливість не лише швидко досягти успіхів у вивченні англійської мови, але і одночасно підготуватися до складання міжнародних та державних іспитів. Ми раді поділитись знаннями та досвідом з українськими вчителями, надихнути їх на нові професійні звершення та створити платформу для обміну педагогічним досвідом під час наших заходів» ̶ зазначила Ганна Шовкалюк, методист Cambridge University Press в Україні.

 

cup          esol 1