Екзамени Cambridge English для дітей та підлітків

key-for-schools-header

Підготовка до складання екзамену Cambridge English та процес складання іспиту надасть Вашій дитині упевненості у спілкуванні англійською та відкриє нові можливості у навчанні, подорожуванні та отриманні кращої роботи.

5 причин обрати екзамен Cambridge English:

1. Cambridge English—департамент всесвітньо відомого університету Кембридж, Велика Британія, лідер на ринку освітніх послуг серед екзаменаційних комісій світу зі 100 річним досвідом у розробці та оцінюванні рівня англійської мови серед не носіїв мови.

2. Сертифікати Cambridge English визнають 15000 організацій в усьму світі серед яких провідні університети Європи, державні та міграційні служби, міжнародні компанії.

3. Екзамени, що відповідають потребам різних вікових та мовних рівнів.
Усі екзамени Cambridge English розроблені у відповідності до рівнів Загальноєвропейських рекомендацій з мовної освіти (Common European Framework of Reference), міжнародної шкали, яка задає стандарти у вивченні мови. Використання стандартів CEFR допомагає роботодавцям визначити бажаний рівень у співробітників, а Вам встановити свою мету у вивченні мови.
За допомогою простого безкоштовного онлайн-тесту можна визначити екзамен, який Ви можете складати.

4. Сертифікати, валідність яких не обмежена в часі та не потребує додаткового підтвердження*. *Винятком є IELTS та BULATS. Сертифікати екзаменів Cambridge English підтверджують, що на момент складання екзамену ви отримали відповідний рівень. Окремі організації (університети, роботодавці, професійні інституції тощо) можуть самостійно вирішувати чи приймати результати екзамену, яким більше 2х років, хоча більшість зважає на той факт, що рівень мови продовжував вдосконалюватися. Будь ласка, зверніться до організації, куди направлятимуться сертифікати за уточненнями.

5. Надійні та об’єктивні, базовані до детальних дослідженнях світового класу.
Усі екзамени Cambridge English розроблені та перевіряються в Кембриджі, з урахуванням величезної кількості досліджень та апробацій, що проходять екзаменаційні матеріали перед реальним екзаменом, щоб забезпечити найвищу якість та надійність результатів.

Ваші кроки до отримання сертифікату 

test your Englishchoose examregister for examrecieve your certificate    

Отримайте сертифі 

 

Бажаєте дізнатись більше про екзамени Cambridge English?

    contact button

cup          esol 1