Програма підтримки українських центрів з підготовки до екзаменів Cambridge English

Про Cambridge English Language Assessment
Cambridge English Language Assessment є неприбутковим департаментом Кембриджського університету та частиною групи Cambridge Assessment. Якість наших екзаменів залежить від тисяч професіналів. Серед них більше 2800 екзаменаційних центрів, понад 52000 зареєстрованих центрів з підготовки та десятки тисяч екзаменаторів, вчителів та видавців.

 DSC4391 - CopyЧому вигідно співпрацювати з нами?
Якщо ваша школа чи організація готує та реєструє кандидатів на складання екзаменів Cambridge English через авторизований екзаменаційний центр, ви можете стати одним з офіційних центрів з підготовки до наших екзаменів та користуватись рядом переваг такої співпраці.
Ми рахуємо кожного кандидата, якого ви реєструєте на складання екзаменів Cambridge English (Cambridge English: Young Learners, Cambridge English: Key, Cambridge English: Preliminary, Cambridge English: First, Cambridge English: Advanced, Cambridge English: Proficiency, Cambridge English: Business Certificates, Cambridge English: Legal, Cambridge English: Financial, Teacher Knowledge Test) з 1 вересня по 31 серпня.
За кожного зареєстрованого кандидата вам буде нараховано 1 бал. Загальна кількість балів, яку буде підраховано у вересні, визначить ваш рівень членства у програмі на наступні 12 місяців. Кількість балів, що відповідає певному рівню членства, є наступною:

Кількість балів Рівень членства 
10-29 Bronze (Бронзовий)
30-60 Silver (Срібний)
61+ Gold (Золотий)

Рівень членства переглядається Cambridge English Language Assessment наприкінці кожного року. Ваше членство у програмі в поточному році залежить від кількості балів, зароблених вашою установою протягом минулого навчального року.

Які переваги надає членство в Програмі підтримці центрів підготовки Сambridge English Language Assessment?
Кожен рівень партнерства має свої переваги:

loyalty programme Cambridge English

Поширені запитання
1. Що таке «центр з підготовки до екзаменів»
Підготовчий центр—це будь-яка школа чи організація, яка готує кандидатів для складання екзаменів Cambridge English та реєструє їх через авторизований екзаменаційни центр.
2. Як школа чи організаціє стає офіційним центром з підготовки?

Capture2Школі чи будь-якій іншій організації необхідно сконтактуватись з авторизований екзаменаційним центром та заявити про свій інтерес у співпраці з екзаменаційним центром.

3. Що таке Preparation Centres Online?

Preparation Centres Online — екслюзивна онлайн платформа, створена для шкіл та організацій, що готують та реєструють кандидатів на екзамени Cambridge English.

4. Які переваги Preparation Centres Online?

Платформа була розроблена для підтримки підготовчих центрів в усіх аспектах їх роботи.Серед переваг:

  • Можливість переглядати та завантажувати інформаційні та маркетингові матеріали
  • Доступ до важливої інформації про екзамени Cambridge English та експертні поради щодо кращої підготовки до екзаменів
  • Огляд усіх перевах, що доступні для зареєстрованих центрів з підготовки до екзаменів

5. Як школа чи організація може отримати доступ до Preparation Centres Online?
Preparation Centres Online є безкоштовним ресурсом та не має обмежень у використанні, тому будь-хто з підготовчого центру може отримати доступ до користування. Ваш екзаменаційни центр надасть деталі для реєстрації у системі.

certlogo6. Як взаємодіють між собою Cambridge English Language Assessment, авторизовані екзаменаційні центри та центри з підготовки до екзаменів?
Cambridge English Language Assessment бере на себе зобов’язання з підтримки зв’язків між екзаменаційними центрами та центрами з підготовки.
Якщо у центра з підготовки виникають питання стосовно Сambridge English Language Assessment, екзаменаційної інформації, можливостей реєстрації на екзамени, організації та проведення сесії, Preparation Centres Online, результатів кандидатів того, центр з підготовки може звертатися до авторизованого екзаменаційного центра за допомогою. Cambridge English Language Assessment підтримуватиме зв’язок з центром підготовки через щомісячні інформаційні листи, що вміщує актуальну інформацію стосовно екзаменаційної підготовки, новини та корисні поради. Такий контакт є дуже важливим для Cambridge English Language Assessment адже забезпечує можливість розробляти та пропонувати екзамени, що відповідають потребам усіх задіяних сторін.

 

cup          esol 1