Нові учасники програми

 DSC03237

На фото: Гімназія №167 з поглибленим вивченням німецької мови 

Протягом вересня були підписані меморандуми про співпрацю з загальноосвітніми навчальними закладами міста Києва, Донецька та Маріуполя.

Детальніше...

Установчі збори шкіл-учасниць програми Cambridge English Schools

23 серпня 2013 року на базі спеціалізованої школи 106 було проведено установчі збори шкіл-учасниць програми Cambridge English Schools.

Детальніше...

Cambridge English дарує методичні бібліотеки Обласним інститутам післядипломної педагогічної освіти

 

 

Видавництво Кембриджського університету (Cambridge University Press) і екзаменаційний департамент Кембриджського університету (Cambridge English Language Assessment) відвідали щорічні серпневі конференції для вчителів іноземних мов в Донецьку, Одесі та Києві, на яких презентували всеукраїнський проект для загальноосвітніх шкіл – Cambridge English Schools.

Детальніше...

Нас підтримує Міністерсво освіти і науки України

Ми раді повідомити, що проект Cambridge English Schools знайшов підтримку Міністерства освіти і науки України.

Лист Міністерства освіти і науки України щодо програми «Cambridge English Schools»

 

Детальніше...

Перші учасники програми

DSC 1317Старт програми Cambridge English Schools, спільного проекту двох депаратаментів всесвітньо відомого університету Кембридж, а саме Cambridge English Language Assessment та Cambridge University Press, було відзначено на IV Щорічній конференції Cambridge Day у Києві 28 березня.
Шістьома першими школами-учасниками програми стали найкращі навчальні заклади з різних частин України (Київ, Одеса, Вінниця, Донецька область), а саме:

Детальніше...

Більше статей...

  1. IV Annual Cambridge Day

cup          esol 1