Вітаємо Російсько-Українську Гуманітарну гімназію серед учасників програми Cambridge English Schools!

Ми раді повідомити, що ще більше шкіл цікавляться та приєднуються до проекту Cambridge English Schools в Україні.DSC 0047 1

Детальніше...

Новий вебінар від Cambridge University Press

19 січня 2016 року запрошуємо прослухати вебінар від автора нового курсу Cambridge English Empower на тему «Maintaining Motivation: Engaging learners through the course». 

Graig Thaine розповість, як найкраще залучити студентів до навчального процесу та надасть поради, як мотивувати учнів за допомогою сучасних навчальних матеріалів.

vebinar400





 

Щорічний осінній методичний тур
Cambridge English
Real-life teaching, learning and assessment

Cambridge University Press, Cambridge English Language Assessment та офіційний представник видавництва Кембриджського університету компанія Лінгвіст запрошують вас взяти участь у методичних семінарах для вчителів англійської мови у Полтаві, Запоріжжі, Тернополі та Львові.

november seminars2015.PNG

Детальніше...

Сambridge English проводить тестування Адміністрації Президента України

 

З 1 жовтня 2015 року володіння англійською мовою визначено обов’язковою вимогою при призначенні на керівні посади в Адміністрації Президента України . Про це повідомив заступник голови АП Дмитро Шимків на свої сторінці у Facebook.

 

 Papka 5

 

 

Детальніше...

Lessons Plus for Ukraine
Super Minds тепер з українським компонентом!
 
UkraineSM 600x360px
 
Спеціально для українських шкіл ми розробили додаткові уроки, які не лише пов’язують матеріал, що вивчається, з рідною країною, a й містять мовний компонент, завдяки чому Super Minds тепер повністю відповідає програмним вимогам!
 
Super Minds має дозвіл Міністерства освіти і науки України на використання в навчальних закладах № 14.1/12-Г-330 від 06.11.12.
 
Super Price for Super Minds! Унікальна ціна для шкіл!

Детальніше...

cup          esol 1