Сambridge English проводить тестування Адміністрації Президента України

 

З 1 жовтня 2015 року володіння англійською мовою визначено обов’язковою вимогою при призначенні на керівні посади в Адміністрації Президента України . Про це повідомив заступник голови АП Дмитро Шимків на свої сторінці у Facebook.

 

 Papka 5

 

 

Нова вимога введена в рамках програми GO Global з вивчення та популяризації іноземних мов серед населення України. Ця норма зараз стосується лише нових працівників.  Працівникам, які вже працюють на керівних посадах, дали майже рік для її вивчення. Для них норма почне діяти з 1 січня 2017 року. Вивчення мови для них буде безкоштовним. А для працівників, які вже володіють іноземною і нададуть відповідний сертифікат міжнародного зразка, отримають 10% надбавку до зарплати. 

У відповідністі з розпорядженням Порошенка, всі працівники пройдуть тестування на визначення рівня володіння англійською мовою.

 

Оцінювання відбуватиметься за допомогою екзамену Сambridge English, що наданий Cambridge English Language Assessment, неприбутковим департаментом Кембриджського університету, та адмініструється авторизованими екзаменаційними центрами у Києві, а саме Grade Education Center, Оксфорд Клас та Мовною школою «Міжнародний дім».

 

Кембриджський університет безкоштовно надав 300 тестів для працівників АП.

 

Використання екзаменів Сambridge English допоможе в подальшому ухвалити правильні рішення стосовно мовної підготовки працівників АП, адже результати тестів базуються на Загальноєвропейських стандартах з мовної освіти (Common European Framework of Reference, CEFR) і також дають рекомендації стосовно отримання подальших мовних кваліфікацій. 

http://goglobal.com.ua/

 

cup          esol 1