Перші учасники програми

DSC 1317Старт програми Cambridge English Schools, спільного проекту двох депаратаментів всесвітньо відомого університету Кембридж, а саме Cambridge English Language Assessment та Cambridge University Press, було відзначено на IV Щорічній конференції Cambridge Day у Києві 28 березня.
Шістьома першими школами-учасниками програми стали найкращі навчальні заклади з різних частин України (Київ, Одеса, Вінниця, Донецька область), а саме:


 • Приватна школа «Афіни» (Київ),
 • Приватна школа «Гармонія» (м. Одеса);
 • Гімназія № 257 «Синьоозерна» (Київ);
 • Спеціалізована школа № 106 (Київ),
 • Спеціалізована загальноосвітньою школою №3 І-ІІІ ступенів Дзержинської міської ради Донецької області (Дзержинськ),
 • Загальноосвітня школою I-III ступенів №27 Вінницької міської ради (Вінниця).

 

«Ми раді брати участи у міжнарождній програмі та співпрацювати з університетом Кембридж. Наші учні вже складали екзамени Cambridge English та мали змогу довести високий рівень володіння англійською за допомогою міжнародного екзамену. Це не лише надзвичайно мотивує їх до вивчення англійської, але й надасть їм гарний старт у житті з безліччю нових можливостей у навчанні та роботі»,--коментує Наталія Власова, Гімназія 257.

Деякі школа вже мали змогу відчути усі переваги використання підручників видавництва Cambridge University Press. Юлія Лісова, заступник директора спеціалізованої школи №106 міста Києва ділиться враженнями: «Cambridge English Schools є насправді привабливою програмою. Ми вже використовуємо навчальні матеріали від Cambridge University Press, які подобаються нашим учням, мотивують їх до вивчення англійської і водночас легко адаптуються до потреб сучасної шкільної програми! До того ж програма дає вчителю можливість розвиватися професійно, а учням—можливість отримати міжнародні мовні кваліфікації у школи».

Протягом конференції у Києві учасники програми були нагороджені вітальними листами та добіркою методичних матеріалів для вчителів.
«Для нас надзвичайно приємно пропонувати новий інтегрований підхід до вивчення англійської мови, що об’єднує навчальні матеріали від провідного видавництва навчальної літератури та мовні кваліфікації від світового експерту з оцінювання англійської мови».—каже Дарина Сіжук, консультант екзаменаційного департаменту Кембриджського університету. Любов Залюбовська, консультант видавництва Кембриджського університету додає: «Ми з нетерпінням очікуємо на плідну співпрацю з кращими українськими школами, що не лише допоможе покращити загальну систему викладання англійської, але й надасть конкурентну перевагу школам-учасницям».

Олег Одольський, директор компанії «Лінгвіст», офіційного дистриб'ютора навчальної літератури Cambridge University Press в Україні, говорить: «Я вітаю усіх учасників програми і сподіваюсь, що програма Cambridge English Schools стане фундаментом для запровадження абсолютно нових стандартів навчання англійської мови в Україні, що надасть безліч можливостей для шкіл, вчителів та учнів».

 

cup          esol 1