Підведення підсумків першого року програми Cambridge English Schools!!!

15 травня у приміщенні Міністерства освіти і науки України відбулося підведення підсумків першого року програми Cambridge English Schools та оголошення результатів пілотного проекту з оцінювання рівня англійської мови у випускників Києва та Київської області, що є спільною ініціативою Сambridge English Language Assessment та Міністерства освіти і науки України. У заході взяли участь представники двох департаментів Кембриджського університету (Cambridge University Press та Cambridge English Language Assessment), заступник начальника Департаменту загальної середньої та дошкільної освіти, представники шкіл-учасниць програми Cambridge English Schools та шкіл, які брали участь у проекті з тестування.

for webpage

 

Програма Сambridge English Schools, яка була впроваджена у січні 2013 року, набула широкої популярності серед українських шкіл. До неї вже встигли долучитися 23 школи із 5 областей України. За словами заступника директора гімназії №257 «Синьоозерна» Наталії Власової, участь у проекті надзвичайно мотивує дітей до кращого вивчення англійської, допомагає вчителям бути в курсі останніх новин у методиці викладання мови. Перші 7 учасниць програми з Києва, серед яких Гімназія №257 «Синьоозерна», Спеціалізована школа №106, Ліцей «Інтелект», Гімназія №191 імені П. Тичини, Політехнічний ліцей «НТУУ КПІ», Приватна школа «Афіни» та Навчальний заклад «Європейський колегіум», отримали настінні таблички та почесні сертифікати, що підтверджують ефективне впровадження Сambridge English Schools у навчальний процес.

Після урочистої частини відбулося підведення результатів проекту з оцінювання англійської мови у випускників Києва та Київської області. Нагадаємо, що 12 квітня у приміщенні Київського інституту післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка 200 учнів з Києва та Київської області спеціалізованих та загальноосвітніх навчальних закладів пройшли попереднє тестування з англійської мови у форматі екзаменів Cambridge English: First for Schools (B2) та Cambridge English: Preliminary for Schools (B1). Консультант Cambridge English Language Assessment в Україні Дарина Сіжук зазначила, що більшість учнів успішно впоралися із запропонованими завданнями та підтвердили готовність до складання екзаменів Сambridge English, що свідчить про високий професіоналізм вчителів та гарний рівень підготовки учнів.

Оксана Коваленко, головний спеціаліст департаменту загальної та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки зазначила, що співпраця з Сambridge English має важливе значення для розвитку освіти в Україні та впровадження нових стандартів у викладанні англійської мови, адже об’єктивний моніторинг англійської мови у відповдності до міжнародних стандартів оцінювання дає змогу учням отримати досвід у складанні екзаменів, а вчителям визначити пріоритетні напрямки роботи. Подібний проект планується продовжити у наступному році в інших регіонах України.

Перегляньте фото-звіт заходу за посиланням https://www.facebook.com/CambridgeEnglishua/

cup          esol 1