Нові безкоштовні бібліотеки для регіонів та шкіл

В рамках проекту Cambridge English Schools, за співпраці з Міністерством освіти і науки України, Обласному інституту післядипломної педагогічної освіти міста Запоріжжя та Академії неперервної освіти міста Херсону було презентовано методичні посібники та навчальні курси від видавництва Кембриджського університету, а також методичні рекомендації з підготовки до екзаменів Cambridge English.

books

zaporizzya

 

Надія Павлівна Халімендик, Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти

 

Kherson

Анатолій Миколайович Зубко, Херсонська академія неперервної освіти

2 вересня 2014 року Херсонський академічний ліцей ім. О.В. Мішукова отримав безкоштовну методичну бібліотеку від команди Cambridge English.

Серед подарованих підручників - навчально-методичні посібники з 8 по 11 клас та посібники з методики викладанння англійської мови, які допоможуть вчителям урізноманітнити уроки, зробити їх цікавими та стануть у нагоді протягом процесу підготовки до екзаменів Cambridge English.

academic

 

SAM 3934

Консультант Cambridge English Любов Залюбовська зустрілася з випускниками ліцею. У невимушеній дружній атмосфері учні школи отримали відповіді на усі запитання про міжнародні екзамени Cambridge English: Preliminary for Schools та First for Schools, які вони планують складати в цьому навчальному році.

sudents

cup          esol 1