Почесні таблички Cambridge English Schools прикрасили ще 2 школи Одеси та Харкова


Програма Сambridge English Schools, що була запроваджена ще у 2013 році, давно вийшла за межі столиці та налічує учасників з багатьох регіонів України.
Підводячи підсумки першого року програми, представники Сambridge English нагородили почесними табличками та сертифікатами Cambridge English Schools ще 2 школи, на цей раз ними стали Одеська приватна спеціалізована школа "Гармонія", а також Ліцей «Професіонал» міста Харкова.

DSC 0088

Учні цих навчальних закладів перевіряли свої знання з англійської мови міжнародними екзаменами Cambridge English та навчались за матеріалами видавництва Сambridge University Press протягом року. Про те, наскільки ефективною було навчання свідчать високі результати учнів у їх сертифікатах та позитивні відгуки вчителів. Марина Кумпан, заступник директора з навчально-виховної роботи, відповідальна за навчання іноземних мов у Одеській приватній спеціалізованій школі "Гармонія" стверджує, що участь у програмі мотивувала дітей до сумлінного виконання домашніх завдань та плідної роботи на уроках. «Результати екзаменів об’єктивно показали учням їх рівень, а вчителям надали можливість ефективніше планувати роботу з учнями у новому навчальному році», ̶ додає пані Кумпан.

На фото зверху: Директор Одеської приватної спеціалізованої школи «Гармонія» Проценко Тетяна Вікторівна та Кумпан Марина Борисівна. На фото знизу: Директор приватного ліцею «Професіонал» міста Харкова Будко Оксана Володимирівна.

professional

cup          esol 1