Your Space

Your SpaceMartyn Hobbs and Julia Starr Keddle

Elementary

British English

Новий трирівневий курс для учнів основної школи, розрахований на 80-90 годин роботи в класі, може бути розширений до 150 годин за рахунок DVD, інтерактивних веб-ресурсів та додаткових ідей в книзі для вчителя.

Курс поступово знайомить з мовним матеріалом за допомогою стимулюючого контенту, а потім забезпечує необхідний «простір» для того, щоб учні могли персоналізувати мову, описуючи свій власний світ.

Кожен розділ містить наступні секції:

Учнів заохочують спочатку просто помітити мовний матеріал в Language Focus на першому розвороті кожного розділу. Далі йде Мовний простір – Language Space – у якому учні засвоюють та відпрацьовують матеріал, презентований на початку розділу.

Секція Get It Right фокусує уваги на проблемних зонах, характерні для учнів даного віку та рівня, завдяки інформації отриманій від Cambridge Learner Corpus.

Найуживаніші слова активуються в Your Words завдяки співпраці з Cambridge English Corpus.

Graphic Story мотивує учнів читати для власного задоволення, а секція Communication фокусує увагу на практичному вживанні мови (directions, buying tickets, agreeing/disagreeing).

Фантастичний DVD матеріал (Video diaries, CLIL episodes, Culture episodes, Viewpoints) додає урокам реалістичності та допомагає вчителям мотивувати студентів. Трейлери можна переглянути тут: http://yourspace.cambridge.org

Компоненти: Книга для учня, робочий зошит з аудіо CD, книга для вчителя з Tests CD, аудіо CD, DVD (рівні 1-3), Calssware, Web Zone

cup          esol 1