Super Minds

Super MindsВидавництво: Cambridge University Press

Herbert Puchta, Günter Gerngross and Peter Lewis-Jones

Новаторський курс для учнів 1-4 класів спеціалізованої школи (5 годин на тиждень), дбайливо створений командою поважних авторів для того, щоб допомогти Вашим учням досягти повного потенціалу.

Super Minds складається з 6 рівнів (9 розділів у кожному), методично вдосконалює навички мислення Ваших учнів, тренуючи їх пам'ять та покращуючи зосередження уваги, а живі історії дають дітям можливість дослідити соціальні цінності.

Вправи на візуалізацію, уроки з елементами мистецтва та ремесла розвивають дитячі творчі здібності.

Кожен розділ містить дві сторінки, присвячені розвитку міжпредметних зв’язків (CLIL), які спонукають дітей застосовувати англійську до навколишнього світу.

Останній урок кожного розділу містить повторення та допомагає учням закріпити свої знання.

Чарівні персонажі супроводжують дітей у їх подорожі, кожен з яких наділений надсилою. Персонажі дорослішають разом з учнями, і учні знайомляться з новими обличчями кожні два рівня.

Надзвичайно гнучкий контент: книга для учня містить основний та додатковий матеріал, а робочий зошит доповнює його широким спектром додаткових вправ.

Кожен розділ складається з 12 сторінок: перші шість сторінок обов’язкові, наступні п’ять – додаткові (на розвиток мислення, творчих здібностей, встановлення між предметних зв’язків), остання сторінка – повторення.

Завдання в секції “Skills” відповідають формату екзамену Cambridge English: Young Learner.

Казковий DVD-ROM характеризується інтерактивним іграми та вправами, включаючи 3D анімації історій з книги для учня, вправи до відео, відеоке, пісні з версією караоке, розважальні вправи на розвиток словникового запасу та граматичного матеріалу кожного розділу.

Книга для вчителя включає методичні поради та відповіді, а додаткові вправи і тести можна знайти в Teacher’s Resource Pack.

Super Minds підтримується веб-сайтом www.cambridge.org/elt/superminds, на якому можна знайти додаткові матеріали.

Курс дозвіл Міністерства освіти і науки України на використання в навчальних закладах.

Компоненти: книга для учня, зошит для учня, книга для вчителя, фотокопіювальні матеріали для вчителя (Teacher’s Resource Pack) з аудіо CD, аудіо CD, флешкарти, Classware та інтерактивний DVD-ROM.

 

Купити навчальний курс можна у офіційного дистриб’ютора видавництва Cambridge University Press в Україні компанії Лінгвіст або купити в мережі книжкових магазинів Bookling

 

cup          esol 1