Cambridge English: Preliminary for Schools

Cambridge English: Preliminary for Schools, також відомий як Preliminary English Test (PET) for Schools, є версією Cambridge English: Preliminary, спеціально розробленою для школярів.
Він має такий самий формат і рівень, а також веде до такого ж всесвітньо відомого сертифікату Cambridge English, що й Cambridge English: Preliminary.

Чому саме Cambridge English: Preliminary for Schools?

Cambridge English: Preliminary for Schools є ідеальним для школярів, тому що його зміст та завдання відповідають їхнім інтересам та досвіду. Підготовка до тесту розвиває мовні навички учнів та їхню упевненість у використанні щоденної усної та писемної мови на середньому рівні.

Що вміють школярі на цьому рівні?

Cambridge English: Preliminary for Schools відповідає рівню B1. На цьому рівні учні:
•    Розуміють основний зміст простих інструкцій або публічних оголошень
•    Розуміють вказівки на уроках та стосовно домашніх завдань, що їх дає вчитель
•    Ставлять прості щапитання та беруть участь у предметних розмовах у шкільному та навчальному середовищі
•    Описують події, наприклад, шкільну інструкцію.

Хто визнає цей сертифікат?

•    Визнається роботодавцями, освітніми та урядовими структурами в усьому світі, наприклад, DHL, Bosch, GlaxoSmithKline, Tasmania Polytechnic (Австралія), University of Venice (Італія)
•    Визнається службою кордоніва та імміграції Великої Британії як такий, що повністю задовольняє вимогам до пошукачів нв отримання візи у деяких категоріях 2 та 4 Рівня. Для отримання детальної інформації завітайте http://www.cambridgeenglish.org/uk-immigration/
•    Згідно з наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України випускники середньої школи, які мають сертифікат Cambridge English на рівні В1 та вище отримують 12 балів (найвищий бал) з англійської мови в шкільному атестаті.

Дізнайтеся більше та завантажте тести-зразки на http://www.cambridgeenglish.org/preliminaryforschools/

 

 

 

cup          esol 1