Objective First

ObjectiveFirstВидавництво: Cambridge University Press

Annette Capel and Wendy Sharp

Популярний ефективний екзаменаційний курс, розрахований на тих, хто готується до іспиту рівня FCE.

Курс є покращеним виданням Objective First Certificate, створений досвідченими авторами, використовується для підготовки до іспиту FCE і як загальний курс англійської. Він пропонує грунтовний розвиток мовних навичок, живі дискусії в класі та ретельну підготовку до іспиту.

Курс розрахований на 70–90 годин класної роботи. Включає 24 розділи, та зберігає чітку організацію та використовує успішні методичні підходи попереднього видання курсу.

Спираючись на приклади від Cambridge English Corpus, та на інформацію, надану программою English Vocabulary Profile, Objective First гарантує, що мова підручника є природною та аутентичною, сучасною, та відповідає зазначеному рівню.

Курс розвиває навички спілкування. Кожний юніт підручника має додаткові підрозділи з порадами: Writing folder (розвиває навички письма), Exam Folder (відтворює стиль та формат іспиту), Grammar Folder (дає додаткові граматичні пояснення і приклади), а в книзі для вчителя можна знайти цікаві методичні ідеї, списки слів, тести.

Підтримується веб-сайтом www.cambridge.org/elt/objectivefce, на на якому містяться додаткові матеріали.

Курс має дозвіл Міністерства освіти і науки молоді та спорту України на використання в навчальних закладах для підготовки до тестування.

Компоненти: книга для учня, Self-Study Student’s Book, книга для вчителя, аудіо CD, зошит (з відповідями та без).

 

Купити навчальний курс можна у офіційного дистриб’ютора видавництва Cambridge University Press в Україні компанії Лінгвіст або купити в мережі книжкових магазинів Bookling

cup          esol 1