Messages

MessagesВидавництво: Cambridge University Press

Diana Goodey and Noel Goodey

Новий курс рекомендований для учнів 5 – 7 класів спеціалізованих шкіл (рівні 2,3,4), розрахований мінімум на 80-90 годин роботи в класі.

Складається з 4 рівнів, може використовуватися після будь-якого посібника для початкової школи. Всі чотири рівні містять шість тематичних модулів, які включають регулярні розділи на повторення. Кожний модуль має сторінку в інтернеті, яка містить додаткову інформацію і тести.

Копіювальні матеріали, тести, додаткові комунікативні і граматичні вправи в книзі Teacher’s Resource Pack до кожного рівня розширюють при необхідності кількість годин до 130 і дозволяють закріпити пройдений матеріал.

Матеріал підручника поділено на три підрозділи : „Use what you know” в кінці кожного етапу вивчення спонукають студентів до активізації вивченого матеріалу та показують їхні результати в навчанні; „Life and Culture” вміщують велику кількість драматичних історій, які стимулюють інтерес студентів до навчання, та знайомлять їх з культурою і життям англомовних країн; “How is it going?” Study skills в кінці кожного модуля містить уроки на закріплення та повторення матеріалу.

В зошиті після кожного рівня міститься – “Learning Diary”, що допомагає визначити рівень знань учнів. Велика кількість вправ у „Try this!” дають кожному студентові змогу працювати відповідно до його власного рівня знань англійської. Вправи поділені згідно рівня та знань учнів, для учнів з середнім рівнем знань – “Do at least…”, для високого рівня – “If you have time…”.

Спеціальні завдання, які виконуються студентами під час навчання в рамках секції для повторення вивченого, дозволяють їм кожного року збирати папку із завданнями - Портфоліо, що складається з 16 сторінок до кожного рівня та допомагає вчителям контролювати досягнення учнів.

Багате розмаїття онлайн– матеріалів: кожен рівень має свій власний „Infoquest”, ряд спеціально створених сайтів для студентів. Курс навчає учнів працювати самостійно, включає велику кількість вправ, 350 текстів для читання, а також оригінальні матеріали з країнознавства – “Welshness” ; “Britishness” та “Irishness” можна знайти на CD-ROM до Teacher’s Resource Pack .

DVD для рівнів 1-2 містить історію двох друзів, які намагаються виграти приз за створення фільму про життя в Британії, для рівнів 3-4 – документальне відео, що складається з 8 епізодів, які будуть цікавими для підлітків.

Курс відповідає Європейським мовним стандартам (CEF). Має дозвіл Міністерства освіти і науки України на використання в навчальних закладах.

Messages підтримується веб-сайтом www.cambridge.org/elt/messages, на якому можна знайти додаткові матеріали.

Компоненти: книга для учня, зошит з аудіо CD/CD-ROM, книга для вчителя, Teacher’s Resource Pack з CD-ROM, аудіо CD для класу, DVD.

cup          esol 1