Kid's Box

KidsBoxВидавництво: Cambridge University Press

Caroline Nixon and Michael Tomlinson

Новий курс для учнів 1 – 4 класів спеціалізованої школи (3-5 годин на тиждень), побудований на інноваційних методичних ідеях, і може використовуватись як для групових, так і для індивідуальних занять.

Складається з 6 рівнів, є ефективним для загального мовного розвитку і для підготовки до Cambridge Young Learners English Tests: 1-2 рівні – Staters, 3 - 4 рівні – Movers, 5-6 – Flyers. Перший рівень отримав нагороду British Council Innovation Award 2009 року. Курс містить 12 розділів, по 6 уроків в кожному.

Мовний матеріал представлений в цікавих розповідях-коміксах, фантастичних піснях, історіях про культуру, в вправах на розвиток вимови, та інших видів мовленнєвої діяльності, які заохочують учнів до подальшого вивчення. Вчитель може урізноманітнити урок, використовуючи  додатковий матеріал, який міститься на інтерактивному DVD (анімаційні історії, пісні, інтерактивні ігри, вікторини). CD містить всі матеріали для аудіювання з книги для учня, пісні з функцією караоке та різні історії, зручний у використанні як на інтерактивній дошці, так і на комп’ютері.

Підтримується сайтом www.cambridge.org/elt/kidsbox, на якому містяться додаткові уроки за різними темами (рівні 1, 2 – малювання, математика, природознавство; рівні 3, 4 – їжа, природознавство, географія і екологія), настільні ігри (рівні 1, 2), методичні рекомендації і додаткові завдання для портфоліо, тести YLE (Staters, Movers, Flyers) з методичними рекомендаціями.

Курс має дозвіл Міністерства освіти і науки України на використання в навчальних закладах.

Компоненти: книга для учня, зошит для учня, зошит з CD-ROM , книга для вчителя, фотокопіювальні матеріали для вчителя (Teacher's Resource Pack), аудіо CD, флешкартки, мовне портфоліо, інтерактивне DVD, Classware.

 

Купити навчальний курс можна у офіційного дистриб’ютора видавництва Cambridge University Press в Україні компанії Лінгвіст або купити в мережі книжкових магазинів Bookling

cup          esol 1