Interactive

InteractiveHelen Hadkins, Samantha Lewis and Loanna Budden

Новий  курс спеціально розроблений для учнів середньої школи та розрахований на 80-90 навчальних годин на кожен рівень – А2-В2.

Характерною особливістю даної  серії є захопливі теми, що відображають інтереси дітей цієї вікової категорії, особлива  увага приділена розвитку комунікативних навичок. Матеріали розділів ‘Culture UK’, ‘Culture Vulture’ ‘ Culture World’ знайомлять підлітків з останніми тенденціями сучасної культури.

Курс підтримується веб-сайтом www.interactive.cambridge.org, на якому розміщені додаткові завдання для учнів: ігри на закріплення лексико-граматичного матеріалу, відео, додаткові аудіо матеріали в форматі MP3 та  унікальний ресурс  Comic Builder для створення учнями власних ілюстрованих історій.

В чителі мають можливість пристосувати  довжину (90-180 навчальних годин) і зміст курсу до потреб навчальної ситуації. Цьому сприяє широкий вибір додаткових компонентів:  Classware, DVD та Testmaker CD-ROM, який дозволяє створювати і редагувати тести, книга для вчителя та Teacher’s Resource Pack містять інтерактивні вправи (вікторини, рольові ігри) та детальний покроковий опис їх використання. Веб-сайт  www.facebook.com/interactive4teenagers створений як спеціальний форум для вчителів, що дає змогу  ознайомитися з найсучаснішою методичною інформацією, ідеями та мультимедійним матеріалом.

Сторінки ‘Interaction’ та  ‘Skills4Real’ вводять і відпрацьовують лексику в реальних комунікативних ситуаціях, використовують автентичні тексти, вправи та проекти, щоб надихнути підлітків на глибоке та осмислене вивчення мови.

Велика увага приділяється роботі над типовими помилками – розділи ‘Correct it!’ та  ‘ Check it out!’ містять інформацію Кембріджського навчального корпусу.

Курс має дозвіл Міністерства освіти і науки України на використання в навчальних закладах.

Компоненти: книга  для учня, зошит  з аудіо на сайті, книга для вчителя, фотокопіювальні  матеріали для вчителя, аудіо CD для роботи в класі, DVD, Classware, Testmaker Audio CD/CD-ROM.

cup          esol 1