Cambridge English: First for Schools

Cambridge English: First for Schools, також відомий як First Certificate in English (FCE) for Schools, є версією Cambridge English: First, спеціально розробленою для школярів.
Він має такий самий формат і рівень, а також веде до такого ж всесвітньо визнаного сертифікату Cambridge English, що й Cambridge English: First.

Чому саме Cambridge English: First for Schools?

Cambridge English: First for Schools є ідеальним для школярів, тому що його зміст та завдання відповідають їхнім інтересам та досвіду. Він показує, що учень набуває грунтовних знань з англійської мови та може почати працювати в англомовному середовищі або отримувати середню та вищу освіту англійською мовою.

Що вміють учні на цьому рівні?

Cambridge English: First for Schools відповідає рівню В2. На цьому рівні учні:
•    Підтримують розмову на досить широкий спектр тем
•    Роблять нотатки, коли хтось говорить або пишуть листа
•    Висловлюю думку, аргументують її
•    Відповідають на запитання стосовно знайомих подій та фактів

Хто визнає цей сертифікат?

•    Визнається роботодавцями, освітніми та урядовими структурами в усьому світі, наприклад, IBM, Hewlett-Packard (HP), Nestle (Україна), KPMG, University of Bath (Велика Британія). Regent’s Business School London (Велика Британія), Universidad de Salamanca (Іспанія)
•    Визнається службою кордоніва та імміграції Великої Британії як такий, що повністю задовольняє вимогам до пошукачів нв отримання візи у деяких категоріях 2 та 4 Рівня. Для отримання детальної інформації завітайте http://www.cambridgeenglish.org/uk-immigration/
•    Згідно з наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України випускники середньої школи, які мають сертифікат Cambridge English на рівні В1 та вище отримують 12 балів (найвищий бал) з англійської мови в шкільному атестаті.


Дізнайтеся більше та завантажте тести-зразки на http://www.cambridgeenglish.org/firstforschools/

 

 

 

cup          esol 1