English in Mind Second edition

English in MindВидавництво: Cambridge University Press

Herbert Puchta and Jeff Stranks, with Richard Carter and Peter Lewis-Jones

Новий курс рекомендований для учнів 8-11 класів спеціалізованих шкіл.

Підручник написаний спеціально для підлітків та ідеально відповідає їх інтересам та здібностям. Містять велику кількість текстів, які відкривають перед очима підлітків всю всеосяжну картину англомовного світу та надихіють їх о подальшого вивчення англійськох мови.

Кожний розділ містить повторення та закріплення вивченого матеріалу, а сторінка присвячена розвитку екзаменаційних навичок забезпечить успішне складання будь-якого іспиту з англійської мови.

Матеріал курсу розбитий на секції: "Culture in Mind" - про культуру та життя англомовних країн; "Fiction in Mind" і "Literature in Mind" - розвивають навички читання, зосереджені на граматиці та сприяють збагаченню словникового запасу учнів. Курс також містить різноманітні проекти та письмові завдання до Портфоліо. Розділ "Get It Right" базується на інформації Cambridge Learner Corpus та висвітлює типові проблемні зони.

Книга для вчителя містить методичні рекомендації, додаткові вправи, тести,  а також безцінні рекомендації від Маріо Рінволюкрі, експерта в галузі методики, одного з співавторів підручника.

DVD-ROM містить ігри, додаткові вправи, відео сюжети з головними героями підручника і ‘Videoke’ – можливість озвучувати відео сюжети власними голосами. Testmaker Audio CD / CD-ROM – це допомога вчителям у створенні тестів під власною редакцією.

English in Mind підтримується веб-сайтом www.cambridge.org/elt/englishinmind , на якому можна знайти додаткові матеріали.

Курс має дозвіл Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України на використання в навчальних закладах.

Компоненти: книга для учня, робочий зошит, книга для вчителя, аудіо CD для класу, DVD та брошура, Testmaker audio CD/CD-ROM, Classware.

 

Купити навчальний курс можна у офіційного дистриб’ютора видавництва Cambridge University Press в Україні компанії Лінгвіст або купити в мережі книжкових магазинів Bookling

cup          esol 1