Complete Key for Schools

Complete Key for SchoolsDavid McKeegan

A2

British English

Комплексна підготовка до іспиту Cambridge English: Key for Schools, розрахована на 80-120 годин класної роботи

Курс складається з 14-ти тематичних розділів і вдало поєднує мотивуючу тематику, що відповідає інтересам підлітків, з екзаменаційною практикою. Курс містить зрозумілі та чіткі поради до кожної частини іспиту, що забезпечує повну підготовку учнів до іспиту.

Курс інформований унікальною колекцією реальних екзаменаційних робіт Кембриджу Cambridge English Corpus та містить приклади та вправи, націлені на усунення найрозповсюдженіших помилок серед учнів рівня А2. Саме це робить Complete Key for Schools офіційним та надійним курсом з підготовки до екзамену Cambridge English: Key for Schools.

Книга для учня містить практичний тест з поясненнями та порадами як виконувати кожне завдання, секції Exam information пояснюють вимоги до екзаменаційних завдань, повторення лексики та граматики через кожна два розділи, граматичний довідник.

Учні знайдуть безліч додаткових вправ на CD-ROM в кінці книги.

Безцінна книга для вчителя містить нотатки, відповіді та поради до екзаменаційних завдань, а також багато додаткових фотокопіювальних матеріалів, включаючи тести, списки слів , додаткові вправи для роботи в класі а також повний практичний тест Key for Schools.

Компоненти: Книга для учнів з/без відповідей з CD-ROM, книга для вчителя, аудіо CD, робочий зошит з/без відповідей з аудіо CD, набір для учня (книга для учня без відповідей з CD-ROM та робочий зошит без відповідей з аудіо CD)

cup          esol 1